Stavbyvedoucí junior – silnice (Metrostav a.s.)

Nabídka pracovní příležitosti.
info-image

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Jsme stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.

Náplň práce

Na této pozici se budete zaučovat, abyste co nejdříve mohl/a řídit část stavby a provádět tyto činnosti samostatně: řídit a kontrolovat práci subdodavatelů/mistrů/dělníků; být v kontaktu s technickým dozorem investora; hlídat plnění harmonogramu a průběh stavebních prací; připravovat podklady pro fakturaci a změnová řízení s objednatelem a projektantem; zodpovídat za kvalitu prováděných prací; předávat dokončenou stavbu nebo její části investorovi.

Požadavky

Koho hledáme:

  • absolventy a absolventky Fakulty stavební;
  • flexibilní, týmové a pracovité kolegy;
  • nadšené duše s chutí učit se všemu novému.

Nabízíme

  • možnost pracovat na atraktivních a technologicky zajímavých projektech v Praze/celé ČR;
  • možnost učit se od zkušených kolegů a získat praxi ve společnosti, která je jedničkou na českém stavebním trhu.

Metrostav je společností, která je zvyklá pracovat s mladými talenty, ať již se studenty nebo absolventy bezprostředně po ukončení studií.

Doplňující informace

Místo pracoviště: Plzeň/Karlovy Vary

Další otevřené pozice najdete na www.metrostav.cz v sekci kariéra.

Pokud máte zájem o pracovní místo, zašlete nám prosím životopis. V případě potřeby více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle.

Těšíme se na spolupráci.

Kontakt

Za společnost Metrostav a.s.: Mgr. Markéta Purnochová; email: marketa.purnochova@metrostav.cz; telefon: +420 702 284 272.


© 2019 VŠB-TU Ostrava